
Дитячий комплект парта и стілець трансформери Cubby Disa Grey
- В наявності
- Код: 15381888057
8 080 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект Disa – ергономічний, компактний, регульований по висоті комплект учнівських меблів. Поверхня навчального столу можна нахиляти до 40 ° для зручного письма, читання і малювання. Наявність спеціального захисту від защемлення пальців дозволяє уберегти руки вашої дитини від пошкоджень. Присутній пенал на робочій поверхні для канцелярських предметів.Під стільницею розташована висувна полиця, що забезпечує досить місця для зберігання книг і канцелярського приладдя. Стілець має перфорацію для забезпечення циркуляції повітря до тіла дитини, що особливо актуально в літній час. Наявність багатоступеневого механізму регулювання висоти дозволяє комплекту «рости» разом з вашою дитиною, сприяє формуванню правильної постави завдяки ортопедичним властивостям.
Характеристики:
- Регульовані по висоті стіл та стілець
- Сприяє гарній поставі і здоровому зору
- Місткий ящик для зберігання книг і зошитів
- Стільницю можна нахилити до 35 градусів
- Спеціально розроблений виріз дозволяє правильно розташовуватися за столом, і комфортно розташовувати лікті при письмі та малюванні
- Решітчастий дизайн стільця для оптимальної вентиляції
- Присутній пенал на робочій поверхні для канцелярських предметів
- На ніжці парти розміщений гачок для портфеля
- Рекомендований вік від 3-х років
- Призначена для дітей ростом від 110 до 170 см
Специфікація:
- Матеріал: Е1 МДФ з покриттям меламіну, сталь, поліпропілен, ABS-пластик
- Розмір столу (ШхГхВ): 827 x 584 x 527 - 746 мм
- Розмір стільниці (ШхГ): 827 х 457 мм
- Розмір похилої частини стільниці (ШхГ): 827 х 457 мм
- Розмір стільця (ШхГхВ): 362 х 342 х 642 - 782 мм
- Кут нахилу стільниці: від 0 до 35°
- Товщина стільниці: 18 мм
- Висота стола регулюється від 527 мм до 746 мм
- Висота сидіння стільця регулюється від 326 мм до 446 мм
- Доступні кольори: сірий, зелений
Комплектація:
- Стіл ― 1шт.
- Стілець ― 1шт.
- Подарунки компанії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Можливість регулювання висоти стільниці | True |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | True |
| Склад комплекту | |
| Крісло | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | пластик |
| Стільниця | МДФ |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 746 мм |
| Глибина | 584 мм |
| Довжина: | 827 см |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для дівчинки 👧, Товари для хлопчика 👦🏻, Універсальні 👩👧👦 |
| БРЕНД | CUBBY |
| Ширина стола | 80 см |
| Глибина стільниці | 584 мм |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт. |
| Наявність шухляди | Да |
| Наявність надбудови | Немає |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Мінімальний вік дитини | молодша, середня та старша школа, коледж (7-18+ років) |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Довжина стільниці | 827 мм |
| Опори | метал |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
- Ціна: 8 080 ₴




