
Дитяча парта зі стільчиком FunDesk Cantare Blue
- В наявності
- Код: 14728057205
9 420 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виконуючи домашнє завдання або відпочиваючи, дуже важливо, щоб дитина правильно сиділа за столом. Комплект FunDesk Cantare забезпечує більш комфортне середовище навчання:
- механізм регулювання висоти дає змогу легко та швидко скоригувати стіл і стілець, що оптимально адаптує його під відповідний зріст дитини. Поверхня навчального столу має анти-блікове покриття та функцію нахилу до 40° для зручного письма, читання та малювання;
- висувна шухляда в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
- механізм регулювання висоти дає змогу легко та швидко скоригувати стіл і стілець, що оптимально адаптує його під відповідний зріст дитини. Поверхня навчального столу має анти-блікове покриття та функцію нахилу до 40° для зручного письма, читання та малювання;
- висувна шухляда в нижній частині столу надає необхідну кількість простору для книг і канцелярського приладдя.
Характеристики:
- 0° ~ 40° забезпечує найкращий кут нахилу для письма, малювання та читання
- Антиблікова поверхня столу допомагає захистити очі дитини
- Висувні шухляди дають змогу зберігати книжки та канцелярські товари
- Спеціальний дизайн без гострих кутів вбереже дитину від можливих травм
- Багатофункціональний сталевий гачок допомагає тримати шкільну сумку та підсклянник
- Спеціальне заглиблення на столі слугує для зберігання ручок і олівців, щоб зменшити безлад на поверхні навчального столу
- Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини в літню пору
- Регулювання висоти дає змогу столу та стільцю рости разом із вашою дитиною
- Рекомендований вік від 3 до 10 років
- Призначена для дітей зростом від 110 до 170 см
Специфікація:
| Призначення: | Похилий навчальний стіл |
| Модель: | Навчальний стіл для однієї дитини |
| Матеріал: | Пресоване дерево (МДФ), сталь, полімер |
| Товщина: | 15 мм |
| Доступний колір: | Блакитний/Рожеввий/Сірий |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 664х493х540-766 мм |
| Розмір стула (ШхГхВ): | 386x380x673-793 мм |
| Розмір стола (ШхГхВ): | 664x493х15 мм |
| Розмір похилого столу (ШхГхВ): | 664x365х15 мм |
| Размер фіксованої частини столу (ШхГхВ): | 664х128х26 мм |
| Зберігання: | Висувні ящики |
| Рівень регулювання висоти: | 540-766 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Рівень регулювання висоти стула: | 320-440 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу: | Роликовий фіксатор |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 766 мм |
| Глибина столу | 493 мм |
| Довжина столу | 664 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для хлопчика 👦🏻 |
| БРЕНД | FUNDESK |
| Ширина стола | 66 см |
| Стільчик | 1 шт. |
| Наявність шухляди | Да |
| Наявність надбудови | Немає |
| Мінімальний вік дитини | Дитячий садок, молодша школа (5-14 років) |
- Ціна: 9 420 ₴






