
Парта-трансформер для школяра FunDesk Sorrico Blue
- В наявності
- Код: 14159612660
9 420 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парта для школярів FunDesk Sorrico Blue
Парта і стілець-трансформери FunDesk Sorrico Blue eргономічний, компактний, регулюється за висотою, з ортопедичним стільцем і сучасним дизайном комплект ученівських меблів для вашої дитини. Під столами розміщена полка з секціями, що забезпечує достатньо місця для зберігання книжок і канцелярських приладь. Легкий і безпечний спосіб регулювання нахилу стоянки забезпечує газліфтний механізм.
Характерики:
- Регульовані по висоті стіл и стілець
- Сприяє добрій осануванці і здоровому зору
- Велика Поличка для зберігання книг і зошитів
- Стільницю можна нахилити до 60 градусів
- Ортопедичний виріз дозволяє правильно Розташовуватись за столом, и комфортно розташувати лікті при письмі і малюванняі
- Ергономічний дизайн стільця сприяє відкриванню притока повітря до тіла дитини, запобігаючи надмірній втому і формуючи добре самопочуття
- Решітчатий Дизайн стільця для оптимальної вентиляції
- Виймка на робочий поверхні для канцелярських приладь
- На ніжках розміщені гачки для портфеля
- Рекомендований вік от 3 до 12 років
Специфікація:
| Столениця | Непошкоджений МДФ |
| Статул | Незабруднене поліпропиленне довкілля |
| Розмір стола (ШХХВ) | 705 x 545 x 540-760 мм |
| Розмір стільця (ШХХВ) | 390 х 418 х 653-793 мм |
| Кут нахилу стільниці | От 0 До 60° |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Рівень налаштування висоти стола | від 540 мм до 760 мм |
| Рівень налаштування висоти стільця | від 300 мм до 440 мм |
| Кольори | блакитний, рожевий |
Комплектація:
- Стіл - 1шт.
- Стілець - 1штм):
| Основні | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Довжина: | 705 см |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Товари для дівчинки 👧 | Товари для хлопчика 👦🏻 |
| Ширина стола | 70 см |
| Стільчик | 1 шт. |
| Наявність шухляди | Да |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Мінімальний вік дитини | молодша, середня та старша школа, коледж (7-18+ років) |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Фасади | пластик |
| Опори | метал |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
- Ціна: 9 420 ₴





