
Письмовий стіл прямокутний Меблі-Партнер Ріко 124 х 51 х 88 см білий
- В наявності
- Код: 11488379326
7 680 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Ріко сонома + білий
Надзвичайно дизайнерський письмовий стіл ефектної форми - ідеальна пропозиція для шанувальників гарного стилю. Світлі, свіжі кольори ідеально підійдуть для скандинавських та сучасних інтер'єрів. Незвичайна і водночас дуже практична форма дасть Вам змогу збагатити Вашу кімнату приємним робочим простором. Тепла сонома стільниці ідеально поєднується з чистим білим кольором рами. Стіл Riko має функціональні відділення та полицю, в якій ми можемо зберігати найнеобхідніші речі.
Розміри:
Д х Ш х В: 51 х 124 х 88 см;
висота до верху (від підлоги) - 62 см;
висота стільниці: 75,5 см;
площа стільниці: 120 х 48 см.
Матеріали:
корпус і стільниця - меблевий щит МДФ, облицьований пластиковою плівкою (це не паперова фінішна плівка, наш шпон гарно імітує дерево і дуже стійкий до подряпин і температури);
ніжки - сталь із порошковим покриттям.
колір:
- корпус і верх - сонома + білий;
- ноги - білі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 24.5 кг |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 510 мм |
| Довжина стільниці | 1240 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 7 680 ₴






