
Письмовий стіл Jysk Tamholt прямокутний 100 х 50 х 77 см білий
- В наявності
- Код: 12993770167
7 130 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тамхольт письмовий стіл 50x100 білий/натуральний
Характеристика
Тип: робочий стіл.
Матеріал: плита МДФ, масив каучукового дерева.
Обробка: лакований.
Колір: білий, натуральний.
Особливості шухляди: блокування шухляди.
Включає в себе: 1 шухляда.
Вага: 17 кг.
Розмір після складання
Ширина: 50 см.
Довжина: 100 см.
Зріст: 77 см.
Новий продукт в оригінальній упаковці виробника.
Виріб для самостійного складання.
Посібник польською мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JYSK |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 7 130 ₴


