
Письмовий стіл прямокутний Меблі-Партнер Асгард 100 х 56 х 90 см білий
- В наявності
- Код: 11478277180
6 820 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова модель письмового столу в скандинавському стилі, яка ідеально впишеться в будь-який сучасний інтер'єр і офіс. Проста форма була підкреслена за допомогою яскравих кольорів. Усе має стильний і сучасний вигляд, що робить його ідеальним для будь-якого оригінального офісу.
Розміри:
ДхШхВ: 100 х 56 х 90 см;
висота до верху (від підлоги) - 61 см;
висота стільниці: 74 см;
площа стільниці: 100 х 54 см.
Матеріали:
корпус і стільниця - меблевий щит МДФ, облицьований пластиковою плівкою (це не паперова фінішна плівка, наш шпон гарно імітує дерево і дуже стійкий до подряпин і температури).
Ніжки - сталь із порошковим покриттям.
Колір:
корпус - білий;
верх, полиця - сонома;
ніжки - білі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 560 мм |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 6 820 ₴





