
Письмовий стіл Meblar sigma 125 x 55 x 76 см білий
- В наявності
- Код: 10248522361
8 670 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Унікальні, міцні й непідвладні часу меблі з Професійних дощок, зроблені з особливою ретельністю й увагою.
Вони матимуть чудовий вигляд у будь-якому приміщенні, чи то домашньому, чи то робочому.
Неповторний зовнішній вигляд меблів додасть інтер'єру неповторну атмосферу.
Показником задоволеності є, перш за все, позитивні відгуки покупців, що підтверджують якість продукту, який можна з чистою совістю рекомендувати.
Стан: новий.
* Торгова марка: польський виробник/дистриб'ютор
* Домінуючий колір меблів: Білий.
* Глибина меблів: 55 см.
* Колекція: Сигма.
* Верхній колір: білий.
* Колір фасадів: білий.
* Колір корпусу: білий.
* Форма верху: прямокутна.
* Кількість дверей: 1.
* Кількість полиць: 4.
* Кількість шухляд: 1.
* Матеріал верху: ламінована дошка.
* Матеріал корпусу: ламінована дошка.
* Стать: хлопчики, дівчатка.
* Полиці: Так.
* Регулювання висоти: Ні.
* Тип столу: для комп'ютера/ноутбука, простий.
* Тип дверей: розпашні.
* Ширина меблів: 125 см.
* Ширина місця для ніг: 77 см.
* Шухляди: Так.
* Тип: стоячи.
* Вага (з упаковкою): 42 кг.
* Висота меблів: 76 см.
* Висота місця для ніг: 59 см.
* Застосування/Призначення: Офіс, Для дитини, Кімната, Підліткова кімната.
* Увага: Ціна вказана за сам виріб, без декоративних елементів. Аксесуари, показані на фотографіях, наведені тільки для візуалізації.
Молодіжний письмовий стіл із колекції Sigma.
Корпус виконаний у світлих тонах бетон/білий люкс/дуб.
Меблі оснащені численними нішами, висувною шухлядою і полицею за дверцятами, що замикаються.
Використання
Очистіть поверхню м'якою тканиною.
Уникайте використання сильнодіючих хімікатів.
В упаковці для меблів:
1. Чіткі інструкції зі збирання з усіма монтажними аксесуарами.
2. Меблі упаковані на заводі, в основному для самостійного складання.
Найвищий рівень обслуговування
- Досвід роботи в галузі понад 10 років.
- 100% задоволення покупками.
- Індивідуальний підхід до кожного замовлення.
- Задоволений клієнт є нашим пріоритетом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meblar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 41 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 8 670 ₴







