
Письмовий стіл Ніко 10 120 х 50 х 78 см
- В наявності
- Код: 7647365772
6 120 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольори: вкажіть обраний колір у замовленні
світлий дуб + білий + рожевий
світлий дуб + білий + сірий
світлий дуб + білий + бірюза
світлий дуб + білий.
Розміри:
ширина: 120 см;
висота: 78 см;
глибина: 50 см.
Характеристики системи Ніко
До складу системи входять: шафи, книжкові шафи, комоди, письмові столи, полиці, ліжка.
Передня частина, корпус із ламінованої дошки товщиною 16 мм.
Ручки з ПВХ декількох кольорів.
Напрямні повного висунення на шарикопідшипниках.
Краї елементів оздоблені шпоном ABS.
Польський продукт для самостійного складання - заводська упаковка з інструкцією зі складання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 6 120 ₴




