
Ергономічний письмовий стіл зі стільцем Mozos DC-SET-Blue рожево-білий
- В наявності
- Код: 13169776101
6 540 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Mozos DC-SET - ергономічний дитячий стіл + стілець.
Велике регулювання висоти та нахилу для максимального комфорту дитини.
Розмір стільниці 664 х 474 мм.
Діапазон висоти стільця: 320~440 мм.
Діапазон висоти столу: 540 ~ 760 мм.
Шухляда для книг і аксесуарів.
Гачок, наприклад, для рюкзака.
Стільниця з краєм, що дає змогу покласти книжку, коли Ви її згинаєте.
2 заглиблення зверху - наприклад, для приладдя, олівця, гумки.
Легко утримувати в чистоті.
Стабільна конструкція з високою вантажопідйомністю навіть для дітей старшого віку.
Високоякісні матеріали гарантують високу міцність.
Універсальний мінімалістичний дизайн. Він підходить для кожної кімнати.
Ергономічні рішення формують правильну поставу і звички дитини.
Mozos DC-SET - це ергономічний комплект стіл + стілець для Вашої дитини.
З раннього віку варто дбати про хребет своєї дитини. Важко знайти рішення, яке відповідатиме потребам Вашої дитини. У зв'язку з динамічним ростом варто розглянути меблі, які можна регулювати залежно від потреб розвитку дитини. Mozos DC-SET - ідеальне рішення для кожного з батьків, який цінує комфорт та ергономіку. Це високоякісне рішення виготовлене з екологічно чистих матеріалів. Регулювання висоти і нахилу виконується легко, без докладання надмірних зусиль. Завдяки цим широким налаштуванням можна встановити оптимальний кут для максимального комфорту під час письма, читання та малювання.
Виробіть правильні звички
Завдяки ергономічному дизайну Ви з раннього віку формуєте в дитини правильні звички для сидіння. Завдяки цьому процесу дитина вступає в доросле життя з правильною поставою. Набір є чудовим предметом меблів не тільки для дитячої кімнати, а й для класних кімнат, наприклад, для дитячих садків. Структура столу складається з матової поверхні з високою стійкістю (навантаження до 75 кг) і дуже стійкого стільця з вантажопідйомністю до 100 кг. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, купуючи Mozos DC-SET, Ви купуєте стіл і стілець на довгі роки. Набір чудово підходить для дітей від 2 до 12 років. Для кращої організації простору в комплект також входить висувна шухляда.
Колір набору: рожевий і білий.
Матеріал: вуглецева сталь (Q235), МДФ і меламін класу Е0, ПП, АБС, ТПЕ.
Розміри: 664x474x540~760 мм.
Розмір робочого столу: 664x474 мм.
Діапазон нахилу робочого столу: 0~40°.
Механізм нахилу робочого столу: поворотна ручка.
Діапазон висоти столу: 540 ~ 760 мм.
Механізм регулювання висоти столу: ручний підйом.
Діапазон висоти стільця: 320~440 мм.
Механізм регулювання висоти крісла: ручний підйом.
Максимальне статичне навантаження на стіл: 75 кг.
Максимальна статична вантажопідйомність крісла: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOZOS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 660 мм |
| Глибина столу | 480 мм |
| Висота столу | 760 мм |
- Ціна: 6 540 ₴






