
Робочий стіл FunDesk 95 x 66 x 54 см відтінки сірого
- В наявності
- Код: 13025130025
8 250 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Новий ергономічний письмовий стіл FunDesk Colore зі збільшеною робочою поверхнею забезпечує більш дружнє та комфортне середовище для навчання. Висота столу регулюється залежно від зросту дитини. Стільницю можна легко нахилити на кут до 40˚ і використовувати для малювання, письма та читання. У шухляді під стільницею достатньо місця для книг і канцелярського приладдя.
Найменування товару: сірий колір.
Функції: похилий верх, регульована висота.
Тип стільниці: Роздільна.
Матеріал: дошка E1/ABS+PP/сталь.
Товщина стільниці: 20 мм.
Колір: сірий.
Розміри виробу: 950 х 660 х 540 х 540 - 760 мм.
Розміри стільниці: 950x660 мм.
Розміри відкидної частини стільниці: 950 х 438 мм.
Тип сховища: Ящик.
Діапазон висоти столу: 540-760 мм.
Підйомний механізм столу: Ручний підйом.
Таблиця опорів: Ролики.
Діапазон нахилу стільниці: 0-40°.
Механізм нахилу стільниці: ручне регулювання.
Вішалка для рюкзака: Так.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип столу | прямий |
- Ціна: 8 250 ₴


