
Прямокутний письмовий стіл Martigo Plus Desks 115 x 55 x 100 см білий
- В наявності
- Код: 7159226810
7 470 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна шкільна та молодіжна парта.
Зроблено в Польщі.
Поставляється з інструкціями та необхідними аксесуарами.
Стіл для розміщення біля стіни, незавершений ззаду.
Стіл для самостійного складання.
Окремі переваги столу
Виготовлений із високоякісної ламінованої дошки завтовшки 18 мм, стійкої до стирання і подряпин, покритої кромкою АБС завтовшки 0,6 мм.
2 місткі шухляди.
Шафа, що замикається, на 3 місця.
Висувна полиця для клавіатури.
Функціональне розширення на стільниці.
Стільниця Robson була розроблена для виконання максимально можливої кількості функцій.
Робоче середовище.
Підставка для монітора.
Зберігання книг/блокнотів.
Елегантні атласні ручки.
Дві шухляди.
Містка шафа з двома полицями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 54 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 7 470 ₴






