
Письмовий стіл 120 х 126 х 79 см Акорд Б-17 білий
- В наявності
- Код: 6881178694
8 860 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Робочий стіл із системи CLP.
Виріб було створено, щоб ідеально поєднуватися з іншими меблями цієї серії. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з іншими нашими продуктами. Можливість скласти цілий набір меблів для вітальні, спальні, дитячої та молодіжної кімнати, а також студії та кабінету.
Меблева система: CLP.
Ширина: 120 см
Зріст: 79/77 см.
Довжина: 126 см.
Кількість шухляд: 1.
Товщина дошки: 16 мм.
Матеріал: Ламінована дошка.
Окантовка: шпон АБС.
Колір: білий.
Вага: 68 кг.
Глибина шухляди: 34 см.
Ширина шухляди: 40 см.
Кількість дверей: 1.
Фініш: матовий.
Тип дверей: Розпашні.
Кількість полиць: 6.
Збірка: меблі для самостійної збірки.
Ширина місця для ніг: 80 см.
Висота місця для ніг: 77 см.
Додатковий функціонал: замок шухляди.
Двері: повні.
Тип шаф: Кутовий.
Кількість елементів у наборі: 2.
Корпус: білий.
Фронт: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 79 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 8 860 ₴








