
Письмовий стіл Акорд 77 см x 135 см x 50 см графіт
- В наявності
- Код: 12492814763
8 320 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Робочий стіл із системи CLP.
Виріб було створено, щоб ідеально поєднуватися з іншими меблями цієї серії. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з іншими нашими продуктами. Можливість скласти цілий набір меблів для вітальні, спальні, дитячої та молодіжної кімнати, а також студії та кабінету.
Меблева система: CLP.
Ширина: 135 см.
Висота: 77 см.
Довжина: 50 см.
Кількість шухляд: 2.
Товщина дошки: 16 мм.
Матеріал: ламінована дошка.
Окантовка: шпон АБС.
Колір: білий, сірий графіт.
Вага: 58 кг.
Глибина шухляди: 40 см.
Ширина шухляди: 31 см.
Кількість дверей: 2.
Фініш: матовий.
Тип дверей: розпашні.
Кількість полиць: 5.
Збірка: меблі для самостійної збірки.
Форма стільниці: прямокутна.
Ширина місця для ніг: 53 см.
Висота місця для ніг: 64 см.
Додатковий функціонал: висувна полиця для клавіатури.
Двері: повні.
Корпус: білий.
Спереду: сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 8 320 ₴



