
Кутовий письмовий злам B20 155 см правий білий
- В наявності
- Код: 7699092166
8 830 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Робочий стіл із системи CLP.
Виріб було створено, щоб ідеально поєднуватися з іншими меблями цієї серії. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з іншими нашими продуктами. Можливість скласти цілий набір меблів для вітальні, спальні, дитячої та молодіжної кімнати, а також студії та кабінету.
Меблева система: CLP.
Ширина: 155 см.
Висота: 77 см.
Довжина: 85 см.
Кількість шухляд: 3.
Товщина дошки: 16 мм.
Матеріал: ламінована дошка.
Окантовка: шпон АБС.
Колір: білий.
Вага: 60 кг.
Глибина шухляди: 34,5 см.
Ширина шухляди: 32 см.
Кількість дверей: 1.
Фініш: матовий.
Тип дверей: розпашні.
Кількість полиць: 4.
Збірка: меблі для самостійної збірки.
Форма стільниці: кут.
Ширина місця для ніг: 80 см.
Висота місця для ніг: 75 см.
Додатковий функціонал: замок шухляди.
Двері: повні.
Корпус: білий.
Фронт: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Правий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 8 830 ₴




