
Письмовий стіл-стілець Arditex 51 x 40 x 63 см багатобарвний
- В наявності
- Код: 14006274195
5 000 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий продукт, який порадує всіх шанувальників цієї популярної казки. Крісло поєднує в собі гарний дизайн і практичність - у дитини все під рукою.
Стіл з улюбленими казковими персонажами. Це ідеальне місце для роботи та ігор Вашої дитини. У дитини все під рукою. Сидіння також служить сховищем для іграшок, книг тощо.
Знімний контейнер під сидінням.
Призначений для дітей віком від 3 до 6 років.
З дерева і тканини.
Стійкий до подряпин.
Розміри 63 х 51 х 40 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arditex |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 63 мм |
| Глибина столу | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 51 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стать | Унісекс |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт |
| Тип комплекту | стандартний набір |
- Ціна: 5 000 ₴




