
Письмовий стіл Lenart Рок 120 x 50 x 75 см різнокольоровий
- В наявності
- Код: 11836819720
7 040 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольори: графіт / бук ібсен / білий / світло-сірий.
Особливості системи ПОК:
стиль меблів підходить незалежно від віку;
універсальні меблі - підійдуть і хлопчикові, і дівчинці;
велика кількість полиць і місць для зберігання як одягу, так і книжок чи інших дрібниць;
продумана меблева композиція дає змогу легко скласти власний гарнітур;
розумно спроектовані шафи дають змогу зберігати багато речей;
ручки з бука;
з міцної ламінованої дошки;
оброблений кромкою АБС;
меблі поставляються в упаковках для самостійного складання.
Розміри:
ширина 120 см;
висота 75 см;
глибина 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 7 040 ₴