
Прямокутний письмовий стіл 125 х 58 х 82 см відтінки рожевого
- В наявності
- Код: 12401001182
8 360 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Письмовий стіл Bali в модних пастельних тонах. Пропозиція для офісу, а також для дитячих і молодіжних кімнат. Стіл виготовлений із високоякісного ламінованого картону, покритого шпоном АБС.
Колір: слива.
Характеристика продукту:
сучасний вигляд;
міцна конструкція;
меблі, призначені для самостійного складання;
пропозиція доставляється в упаковці.
Меблеве виконання:
якісний меблевий щит товщиною 16 мм.
Розміри:
висота: 82 см;
ширина: 125 см;
глибина: 58 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Сливовий |
- Ціна: 8 360 ₴






