
Письмовий стіл прямокутний Lenart Luna 110 х 52 х 76 см білий
- В наявності
- Код: 13779478859
6 840 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: білий письмовий стіл із шухлядою для дівчинки Luna.
Виконавець: Ленарт.
Кімната: Дитячо-юнацька кімната.
Колір: білий/рожевий.
Розміри
Ширина: 110 см.
Висота: 76 см.
Глибина: 52 см.
Характеристики
Кількість дверей: 1-дверний.
Кількість шухляд: 1-ящик.
Полиця для клавіатури: без полиці.
Стан товару: самостійне складання.
Кількість полиць: 1 полиця.
Кількість шаф: 1-шафа.
Опора: на ніжки.
Форма стільниці: прямокутна.
Матеріал: ламінована дошка.
1 полиця за дверима.
1 шухляда.
Круглі пластикові ручки.
Виріб призначений для самостійного складання, в комплект входять всі необхідні елементи для складання та інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 6 840 ₴
