
Письмовий дитячий стіл Happy Desk B01
- В наявності
- Код: 12684978264
10 230 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Розміри:
ширина: 125 см;
висота: (75) 89 см;
глибина: 60 см.
Характеристики Happy Desk
Меблевий щит - стійка конструкція письмового столу, яка виготовлена з меблевого щита товщиною 18 мм.
Барвиста наклейка - передня частина столу ламінована принтом на Ваш вибір.
Легка і швидка збірка - письмовий стіл призначений для самостійної збірки.
Кількість дверей: 1-дверна.
Кількість шухляд: 5 шухляд.
Тип дверей: розпашні.
Повідомляємо Вам, що ми отримали сертифікат "Найкращий меблевий бренд" і нагороду Consumer Award 2022 видання.
Наступні сертифікати є визнанням зусиль компанії щодо адаптації своїх продуктів і послуг до найвищих стандартів. Він також спрямований на відбір і нагородження організацій, які прагнуть досягти найвищої якості та високого рівня безпеки своїх продуктів і послуг у своїй повсякденній діяльності.
! Інструкція примітка !
Для захисту довкілля інструкції з монтажу надсилаються на адресу електронної пошти замовника.
Доступні шаблони
Будь ласка, вкажіть обрану Вами тему в повідомленнях продавцю після покупки!
Увага! Кольори можуть незначно відрізнятися залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Біла емаль |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 89 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу | прямий |
- Ціна: 10 230 ₴





