
Дитячий стіл Baby Boo Lol Surprise
- В наявності
- Код: 13564319957
5 310 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Щоб виправдати очікування наших клієнтів, ми представляємо останню колекцію письмових столів. Ви можете вибрати один із безлічі дизайнів! Письмовий стіл - правильний вибір кожного з батьків!
Якість і виконання подарують батькам і дитині веселі та приємні хвилини, поки малюк відпочиває!
Параметри:
висота: 76 см;
глибина: 50 см;
ширина: 96 см.
Опис предмета
Стіл виготовлено з ламінованої дошки, покритої шпоном. Має функціональну шафу з двома полицями і однією висувною під стільницею.
На дверцятах барвистий принт приємних яскравих кольорів, захищений спеціальним ламінатом, щоб він не вицвітав і не стирався. Ви можете безпечно мити його тканиною і рідиною.
Наша парта - ідеальне рішення для дітей шкільного та дошкільного віку. Вона дасть змогу дитині разом з улюбленим героєм відкрити для себе захопливий світ науки через веселощі.
Пам'ятаймо, що наша дитяча кімната - це їхнє царство, і ми, як батьки, хочемо створити для них найкращі умови, щоб вони почувалися в ній у безпеці, були оточені красивими і функціональними предметами.
Письмовий стіл чудово поєднується з іншими меблями нашого виробництва, що дає змогу вільно компонувати комплект відповідно до розмірів кімнати, а також потреб і віку маленького мешканця.
Стіл для самостійного складання. В упаковці Ви знайдете необхідні аксесуари для складання та інструкцію зі складання.
Після покупки обов'язково вказуйте в повідомленні продавцю, яка колекція Вас цікавить у придбанні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Біла емаль |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Довжина | 96 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу | прямий |
- Ціна: 5 310 ₴





