
Стіл і стілець Leomark Smart 50 x 68 x 54 см відтінки синього
- В наявності
- Код: 9499524617
7 660 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Функціональний, міцний і ергономічний письмовий стіл Leomark для Вашої дитини. Легко утримувати в чистоті. Виготовлений із міцних і безпечних матеріалів. У комплект входить світлодіодна лампа і підставка для книг. Стіл оснащений системою регулювання (зростає разом із дитиною).
Стільниця оброблена таким чином, щоб олівці та ручки не падали донизу, а також має спеціальні заглиблення в передній частині для такого виду аксесуарів.
І стіл, і стілець регулюються за висотою, що дає змогу підігнати їх під поточний зріст дитини. Висота спинки стільця також регулюється (дві можливості). Додатковою перевагою комплекту є можливість регулювання висоти ніжок для забезпечення його стійкості та безпеки.
Обладнання
Підставка для книги/планшета.
Світлодіодна лампа з регульованою світловіддачею.
Підсклянник.
Місткий відсік для зберігання, наприклад, канцелярського приладдя.
2 гачки для підвішування, наприклад, шкільної сумки.
Підйомна стільниця оснащена захистом від защемлення пальців.
Розміри
Робочий стіл: 54 см х 55см х 61см.
Регулювання висоти столу в діапазоні: 54 см - 76 см.
Стільниця: 68 см х 50 см.
Зберігання: 56 см х 41см х 12см.
Для дітей від 3 до 14 років. Підходить на зріст понад 110 см.
Вага комплекту: 18 кг.
Високий стілець:
65см х 42 см х 41см.
Спинка стільця: 36 см x 24 см.
Сидіння стільця: 36 см x 34 см.
Висота спинки від сидіння 34 см і 40 см.
Регулювання висоти крісла в діапазоні: 30 см - 44 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 61 мм |
| Глибина столу | 54 мм |
| Довжина столу | 55 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
- Ціна: 7 660 ₴




