
Стіл із двома стільцями Yeti принт 244159UL
- В наявності
- Код: 15111766623
4 340 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний стіл із двома стільцями. Усе зроблено дуже точно, завдяки чому меблі міцні, стійкі та безпечні. Стільниця та сидіння стільців виготовлені з міцного МДФ.
Набір чудово впишеться в будь-яку дитячу кімнату, також його можна використовувати як стіл для малювання в дитячій зоні, наприклад, у кабінеті. Стіл і стільці білі, стільниця та сидіння стільців мають УФ-принти з красивими єдинорогами.
Меблі легко миються.
Поставляються в розібраному вигляді, вимагають самостійного складання, інструкція додається.
Розміри столу: 60 х 60 х 49 см.
Розміри стільця: 26 х 29 х 48 см.
Висота сидіння від землі: 25 см.
Усі дитячі меблі мають європейські сертифікати якості та безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 3 |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 60 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Висота столу | 49 мм |
- Ціна: 4 340 ₴
