
Стіл і два дерев'яні стільці 92-116
- В наявності
- Код: 12476797467
8 740 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект стіл + 2 стільці на зріст 92-116 см, пофарбований екологічними фарбами в будь-який колір.
Зроблено з дерева.
Розміри стільця.
Сидіння: 25 см х 25 см, висота до сидіння 25 см.
Стіл: стільниця 60 см на 40 см, висота 45 см.
Меблі в цілості, збирання не потрібне :)
При замовленні вкажіть інформацію про колір.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 45 мм |
| Глибина столу | 40 мм |
| Довжина столу | 60 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 8 740 ₴
