
Два стільці плюс стіл
- В наявності
- Код: 7638619707
6 760 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір зі столу з двома стільцями з мотивом зірки.
Розміри комплекту:
висота столу 51 см, ширина 44 см, довжина 57 см;
висота стільця 59 см, ширина 41 см, висота сидіння 30 см.
4 кольори на вибір: білий, сіро-білий, рожевий і білий, м'ятний білий.
Меблі виготовлені з плити МДФ товщиною 18 мм.
Меблі оздоблені на вищому рівні, що гарантує довгу експлуатацію. Мають сучасний дизайн.
Будь ласка, вкажіть бажаний колір у повідомленні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 55 мм |
| Глибина столу | 39 мм |
| Довжина столу | 56 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 6 760 ₴


