
Стіл і стілець Бетмен (стандартний набір)
- В наявності
- Код: 11399805309
10 550 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Хіт для юних шанувальників культового коміксу та фільму про Бетмена.
Сучасний дизайн чудово впишеться в кімнату Вашої дитини.
Меблі виготовлені з матеріалів найвищої якості та пофарбовані фарбами, повністю безпечними для дітей.
Усі матеріали, що використовуються для виробництва меблів, поставляються з Польщі.
Набір призначений для дітей від 1 до 4 років.
Ви можете вибрати малюнок столу:
прямокутна - розмір стільниці 70х45 см, або кругла - діаметр 60 см.
Якщо Ви хочете обрати колір столу, напишіть нам у повідомленні колір верху або стільців своєї мрії.
Розміри стандартного набору:
висота столу 52 см;
прямокутний стіл 70 х 45 см;
висота сидіння стільця 28 см.
Вищий набір (для дітей старшого віку):
висота столу 58 см,
висота стільця (сидіння): 34 см.
Завдяки повстяним накладкам Ви уникнете подряпин на підлозі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Персонажі | Batman |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 52 мм |
| Глибина столу | 45 мм |
| Довжина столу | 70 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 10 550 ₴

