
Набір стіл і 2 стільці GabiМебельки
- В наявності
- Код: 13807233034
7 200 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Комплект дитячий стіл 60х60 + два стільці.
Розміри
Стіл - довжина 60 см, ширина 60 см, висота 52 см.
Стілець - загальна висота 57 см, висота сидіння 30 см.
Оскільки меблі виготовляються вручну, можливі мінімальні відхилення від розмірів, +/- 1 см.
Універсальний і зручний набір для дитячої кімнати.
Меблі виготовлені з матеріалів найвищої якості - деревини вільхи. Ми приділяємо велику увагу якості дерева. Ми намагаємося зробити кожен елемент бездоганним, без сучків і будь-яких інших дефектів.
Набір повністю виготовлений польським виробником. Усі етапи виробництва відбуваються на одному заводі. Ми вкладаємо душу в кожен елемент набору, тому можемо пишатися назвою HandMade.
Гладкі та заокруглені кути гарантують безпеку Вашого малюка. Втоплені гвинти не становлять небезпеки стирання.
Висота меблів і стійка спинка ідеально відповідають зросту дитини, що робить комплект ергономічним.
Вони покриті високоякісним, нетоксичним, екологічним, напівматовим лаком і фарбою, що забезпечує їхню чудову стійкість і гарний зовнішній вигляд. Будь-який бруд, що утворився під час гри, досить протерти вологою ганчіркою.
Різні розміри і колірні рішення роблять меблі придатними для дитячих кімнат будь-якого типу. Після такої покупки малюк буде годинами грати в дитячій кімнаті :)
Дуже проста і швидка збірка столу, що полягає в пригвинчуванні ніжок до затискача столу. Стільці поставляються в повній комплектації. Він не потребує жодного додаткового обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 52 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Довжина столу | 60 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 7 200 ₴








