
Набір стіл і 2 стільці + дошка
- В наявності
- Код: 12476419544
5 880 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Цей незвичайний набір - не тільки чарівний елемент декору кожної дитячої кімнати, а й практичний набір, де дитина може грати, малювати крейдою і навіть їсти.
Одну частину стільниці можна перетворити на класну дошку.
Стільницю можна використовувати як класну дошку.
Дерев'яний стіл МДФ із двома стільцями.
Все зроблено дуже точно, завдяки чому меблі міцні, стійкі та безпечні.
Ідеально підходить для дитячої кімнати або ігрової кімнати
Простий дизайн у скандинавському стилі.
Виготовлений із дерева МДФ.
Всі краї столу згладжені з урахуванням безпеки дитини.
Виріб не тільки корисний, а й красиво прикрасить дитячу кімнату.
У комплекті: стіл і 2 стільці.
Розміри столу: 60 x 60 x 44,5 см;
розміри стільця: 32 * 32 * 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 44.5 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Довжина столу | 60 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 5 880 ₴




