
Дитячий стіл та стілець
- В наявності
- Код: 13280796134
6 020 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Незвичайні меблі для дітей, які взаємодіють з їхньою уявою. Це можливо завдяки нашій пропозиції різних привабливих мотивів стільців.
Усі краї столу заокруглені для безпеки дитини.
Завдяки винятково вигідному поєднанню якості та ціни наша продукція є привабливою пропозицією для батьків, які цінують сучасність і безпеку.
Specdrew - польський виробник дерев'яних меблів для дітей та інших дерев'яних аксесуарів. Вироби виготовлені з безпечних і міцних матеріалів з належною ретельністю. Кожен продукт, зроблений нами, створений з увагою до деталей. Купуючи наші меблі, Ви можете бути впевнені, що отримаєте товар найвищої якості.
Чашки в комплекті.
ОРГАНІЗАТОР не входить до комплекту.
Висота столу 54,5 см, ширина 52,5 см, довжина 58 см.
Висота стільця 59 см, ширина 41см, висота сидіння 30 см.
4 кольори на вибір: білий, сіро-білий, рожевий і білий, м'ятний білий.
Переконливо просимо Вас вказати обраний колір комплекту в повідомленні.
Наші меблі виготовлені з безпечних матеріалів (плита МДФ 18 мм), меблі пофарбовані сертифікованими фарбами, завдяки чому мають чудовий вигляд у наших дитячих кімнатах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 55 мм |
| Глибина столу | 52 мм |
| Довжина столу | 58 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
- Ціна: 6 020 ₴




