
Стіл + стілець Kiddy Moon TC-002 білий
- В наявності
- Код: 12459066563
6 350 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
⭐Стіл і стілець для дітей ⭐
Це перший письмовий стіл Вашої дитини, за яким вона буде відкривати для себе світ. Стіл і стільчик для дитини чудово підійдуть не тільки для ігор, таких як розгадування ребусів або малювання, а й для навчання. Його також можна використовувати як обідню зону. Завдяки покриттю такі дитячі меблі дуже легко утримувати в чистоті.
Меблі мають заокруглені краї, що суттєво впливає на їхню безпеку. Стільниця має невеликий край, який ефективно запобігає падінню речей зі столу. Спеціально вирізаний отвір із м'якою чашкою дає змогу ставити в нього посуд. Перевернувши стіл, можна створити лавку для двох дітей. Аналогічно - при повороті стільця Ви можете відрегулювати його під зріст Вашої дитини.
Ці дитячі меблі підійдуть як для хлопчика, так і для дівчинки.
Крісло має вирізи, які дають змогу зручно його переносити.
Комплект не займає багато місця, його можна вдало поставити у вітальні, спальні та навіть у саду. Відправляємо в розібраному вигляді разом з інструкцією з експлуатації. Проте ми чітко вказуємо - збирання цих предметів меблів - дитяча гра! Комплект відповідає європейським стандартам безпеки, що підтверджено незалежною лабораторією.
Додаткова інформація про продукт:
- розміри крісла для дитини: 30х30х30 см;
- розміри столу/лавки для дитини: 61х44х44 см;
- матеріал: фанера;
- підходить для дітей від 2 років.
Колір: біла МДФ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kiddy |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Біла емаль |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 44 мм |
| Глибина столу | 44 мм |
| Довжина столу | 61 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
- Ціна: 6 350 ₴



