
Комплект Baby-Coo Mammoth 1 сірий
- В наявності
- Код: 13168535950
3 600 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Мамут 1 призначений для дітей віком від 2 до 6 років.
Його можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.
Виготовлений із високоякісного поліпропіленового пластику.
Комплект для самостійного складання.
Доступні кольори стільців: сірий, синій, зелений, рожевий, жовтий.
Доступні кольори столу: зелений, синій, рожевий, сірий.
УВАГА, при складанні стільця спочатку зберіть спинку, а потім вставте ніжки.
Розміри столу:
висота - 42 см;
стільниця: 50 см х 50 см.
Розміри крісла:
висота від підлоги - 46 см;
висота сидіння від підлоги: 26 см;
ширина сидіння: 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 42 мм |
| Глибина столу | 50 мм |
| Довжина столу | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 3 600 ₴





