
Комплект стіл і 2 стільці Tega Baby MF-007-134 різнокольоровий
- В наявності
- Код: 13366464391
3 940 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Версія з двосторонньою верхньою частиною.
Колір: мультиколор.
Розміри столу:
стільниця 72х47 см,
дошка для блоків: 43х43 см,
висота столу 49 см.
Розміри стільця:
сидіння 28х28 см;
висота без спинки 28 см;
зі спинкою 57 см.
Включено:
стільці - 2 шт;
стіл - 1 шт;
двосторонній топ 2-в-1.
Новинка!
Двосторонній верх
Гладка сторона - для малювання, письма, розфарбовування, ліплення пластиліном.
Дошка для кубиків - дає змогу будувати стійко і рухати дитячі конструкції, наприклад, LEGO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tega Baby |
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 72 мм |
| Глибина столу | 47 мм |
| Висота столу | 49 мм |
- Ціна: 3 940 ₴





