
Набір стіл + 4 стільці
- В наявності
- Код: 12822960844
3 520 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Чудовий набір зі столу і стільців для дітей, який обов'язково сподобається кожному малюку! Цей пластиковий стіл і 4 барвистих стільця не тільки дуже естетичні, але і дуже міцні і зручні.
Набір підходить як для дитячої кімнати, так і для саду, де діти можуть вільно грати і вчитися. Ніжки столу мають нековзні накладки, завдяки яким він стійкий і безпечний для дітей, а також не дряпає підлогу. Що важливо, стіл стійкий до атмосферних впливів, тому користуватися ним можна цілий рік.
Набір зі столу і стільців для дітей - ідеальне рішення для кожної сім'ї, яка хоче надати своїм дітям зручне і безпечне місце для ігор і навчання вдома або в саду.
Найбільш важливі особливості
Комплект стіл і 4 стільці.
Яскраві, привабливі кольори.
Тверда і міцна майстерність.
Немає гострих країв, що забезпечує безпеку.
Нековзні ніжки не дряпають підлогу.
Стійкий до погодних умов.
Має сертифікат CE.
Висока якість зроблена в Ізраїлі.
Стільці дуже міцні та забезпечують зручне місце для сидіння дітей. Вони бувають різних кольорів, тож у дітей будуть свої фаворити, і вони зможуть легко їх ідентифікувати.
Варто зазначити, що розміри столу та стільців відповідним чином адаптовані для дітей, щоб ними було зручно користуватися. Набір не має гострих країв, що робить його безпечним, а яскраві кольори привертають увагу та спонукають до спільної гри.
Діти будуть у захваті, побачивши свій власний стіл і стільці, а батьки будуть спокійні, знаючи, що вони в безпеці.
Гумові подушки
Підкладки гарантують безпеку і зручність використання, оскільки стіл не рухається. Це також знижує ризик появи подряпин на підлозі.
Компактний розмір
Стільці в цьому наборі дуже практичні та зручні в зберіганні. Їх можна складати один на одного і ховати під стіл, що економить місце в дитячій кімнаті або саду. Такий спосіб зберігання дуже зручний і, крім того, забезпечує швидкий і легкий доступ до стільців за потреби.
Розміри столу: 55 х 55 х 37,5 см.
Максимальне навантаження на стіл 40 кг.
Розміри стільця: 35 х 28 х 41 см.
максимальне навантаження на крісло близько 25 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 5 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 37.5 мм |
| Глибина столу | 55 мм |
| Довжина столу | 55 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 4 шт. |
- Ціна: 3 520 ₴








