
Письмовий стіл 2-в-1 + стілець Kidsee
- В наявності
- Код: 14056568406
4 360 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл - письмовий стіл.
Багатофункціональний стіл.
Гладкий стіл для малювання.
Стільниця для гри, укладання блоків.
Велике сховище для іграшок, блоків.
Закруглені краї забезпечують безпеку дитини.
Висока якість.
Розміри столу:
висота: 44 см;
розміри стільниці: 60×45 см.
Розміри стільця:
висота: 50 см;
розміри сидіння: 26,8 x 26,8 см.
Меблі з сосни та МДФ.
Покриті високоякісною безпечною водною фарбою.
Двосторонній верх.
Підходить для кубиків Lego Duplo, як і для інших наборів Lego.
Також має сховище для дитячих скарбів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 44 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Довжина столу | 60 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
- Ціна: 4 360 ₴








