
Стіл + 2 стільці заєць Pucus Лук
- В наявності
- Код: 13449140237
6 760 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Стіл 50/60 з двома стільцями зайчик Pucus з бантиком.
* Стільниця 50/60см, висота столу 47 см, висота стільця 27 см.
* 100% безпека наших дітей.
* Зроблено з особливою ретельністю.
* Стабільний, міцний.
* Продукт у 100% поліруванні.
* Стіл з ламінованого меблевого щита.
* Дерев'яні ніжки покриті лаком без запаху, після складання стоять під кутом.
* Акрилова фарба без запаху, безпечна для дітей.
* Всі елементи округлені.
* Плита МДФ, дерево.
* У нас великий вибір кольорів стільців і бантів: білий, сірий, блакитний, рожевий, м'ятний, брудно-рожевий.
* Білий стіл.
* Набір для самостійної збірки (4 шестигранних ключа, хрестова викрутка, інструкція в упаковці).
Будь ласка, уточнюйте колір стільця/бантика в примітках до продавця або в повідомленні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 47 мм |
| Глибина столу | 50 мм |
| Довжина столу | 60 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 6 760 ₴



