
Дерев'яний стіл і стілець Банні
- В наявності
- Код: 14693705208
4 720 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл з одним стільцем зайчик Pucus з бантиком
* Топ 50/50см, висота столу 47 см.
* Стілець - висота сидіння 27см.
* 100% безпека наших дітей.
* Зроблено з особливою ретельністю.
* Стабільний, міцний.
* Продукт 100% полірований.
* Стіл з ламінованого меблевого щита.
* Дерев'яні ніжки покриті лаком без запаху, після складання стоять під кутом.
* Акрилова фарба без запаху, безпечна для дітей.
* Всі елементи округлені.
* Плита МДФ, дерево.
* У нас великий вибір кольорів стільців і бантів: білий, сірий, блакитний, рожевий, м'ятний.
* Білий стіл.
* Набір для самостійної збірки (4 шестигранних ключа, хрестова викрутка, інструкція в упаковці).
Будь ласка, уточнюйте колір стільця/бантика в примітках до продавця або в повідомленні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 50 мм |
| Глибина столу | 50 мм |
| Висота столу | 47 мм |
- Ціна: 4 720 ₴







