
Набір мебелів Tega multifun стіл + 2 сірих стільці
- В наявності
- Код: 13374175305
3 940 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Дитячий набір Tega multifun складається зі столу та двох стільців.
Створено для дітей, які починають малювати, розфарбовувати, гортати книжки та будувати з кубиків.
Набір можна використовувати як взимку вдома, так і влітку в саду.
Під стільницею знаходяться три контейнери глибиною близько 8 см.
У них можна зберігати іграшки, крейду та інші дрібні предмети.
Набір ідеально підходить для відпочинку на природі - в саду або на терасі. Контейнери можна наповнити водою і вдало влаштувати веселощі, наприклад, морський бій.
Кришка більшої стільниці двостороння: з одного боку гладенька - для малювання, письма та малювання; з текстурою на іншій стороні - стає дошкою, сумісною з блоками популярного бренду (блоки не входять до комплекту стільниці).
Завдяки своїй масивній конструкції набір дуже стійкий і міцний.
Має згладжені краї та заокруглені кути, які забезпечують комфорт і безпеку дитини.
Набір виготовлений із сертифікованих і нетоксичних матеріалів.
Упакований у картонну коробку, це ідеальна ідея для подарунка.
Продукт призначений для дітей старше 3 років.
Колекція - Мультифан.
Колір корпусу столу - сірий.
Колір стільниці - білий.
Колір корпусу стільця - сірий.
Висота столу - 48 см.
Ширина столу - 54 см.
Довжина столу - 79 см.
Висота стільця - 55 см.
Висота сидіння - 27,5 см.
Ширина сидіння - 33 см.
Глибина сидіння - 33 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tega Baby |
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 79 мм |
| Глибина столу | 54 мм |
| Висота столу | 48 мм |
- Ціна: 3 940 ₴
