
Набір дитячих меблів білий стіл + 2 стільці + стелаж Щенячий патруль
- В наявності
- Код: 12473071746
5 930 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Стіл і стільці естетично прикрашені барвистими мотивами.
Виготовлений із дерева МДФ.
Всі краї столу згладжені з урахуванням безпеки дитини.
Виріб не тільки корисний, а й красиво прикрасить дитячу кімнату.
Це ідеальне місце для ігор і відпочинку.
Товар новий за ліцензією.
2 стільці, розміри: 31x30x49,5 см.
Стіл: 60 х 44 х 40 см.
Комод для дитячих іграшок з мотивом PSI Patrol за ліцензією.
Пофарбовані бічні стінки виконані з дерева.
Стелаж із 6 брезентовими контейнерами різних розмірів.
Меблі можна використовувати для різних потреб дитини з моменту її народження.
Висота комода дає змогу дитині зручно отримати доступ до його вмісту.
Стійка відповідає всім стандартам безпеки.
Він оснащений багаторазовими клейкими наліпками, які дають змогу дитині розвивати свою уяву та самостійно прикрашати бічні сторони книжкової шафи.
Призначений для дітей від 3 років.
Для складання потрібна викрутка.
Книжкова шафа "Щенячий патруль" - це унікальний органайзер, завдяки якому прибирання кімнати та розкладання іграшок стане справжньою розвагою.
Розміри полиці: 64 см х 30 см х 65 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 4 |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 44 мм |
| Глибина столу | 40 мм |
| Довжина столу | 60 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 5 930 ₴







