
Набір дитячих меблів білий стіл + 2 стільці Щенячий патруль
- В наявності
- Код: 12466735572
4 780 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл і стільці, естетично прикрашені барвистими мотивами з мультсеріалу "Щенячий патруль", виготовлені з МДФ.
Усі краї столу згладжені з урахуванням безпеки дитини. Виріб не тільки корисний, а й красиво прикрашає дитячу кімнату, ідеально підходить як місце для ігор і відпочинку.
У столі додатково є практичний кошик для іграшок.
Предмет новий за ліцензією.
Розміри столу: 60 х 60 х 45 см.
Розміри стільця (в комплекті 2 шт.): 30 x 30 x 52,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 45 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Довжина столу | 60 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 4 780 ₴



