
Набір дитячих меблів білий стіл + 2 стільці
- В наявності
- Код: 13860420803
4 140 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний стіл МДФ із двома стільцями.
Все зроблено дуже точно, завдяки чому меблі міцні, стійкі та безпечні.
Усі краї столу згладжені з урахуванням безпеки дитини.
Виріб не тільки корисний, а й красиво прикрасить дитячу кімнату.
Набір прекрасно впишеться в будь-яку дитячу кімнату, також його можна використовувати як стіл для малювання в дитячій зоні, наприклад у кабінеті, кабінеті.
Висота стільців і столу, підібрані під зріст дитини, забезпечать високий комфорт використання і надзвичайну зручність.
Білий колір матиме гарний вигляд як у кімнаті маленької дівчинки, так і в кімнаті хлопчика.
Розміри столу: 55 см х 55 см х 45 см.
Розміри стільця: 27 см х 27 см, висота зі спинкою: 53 см, довжина ніжок: 27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 45 мм |
| Глибина столу | 55 мм |
| Довжина столу | 55 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 4 140 ₴



