
Комплект стіл + стілець Lele Brother 8569 3в1
- В наявності
- Код: 10545425415
3 170 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Багатофункціональний стіл - ідеальна іграшка для дітей від 1 року.
Стіл з 4 контейнерами для блоків, вбудованими з боків, а також основний контейнер під стільницею, встановлений на чотирьох широких стійких ніжках для підвищення безпеки його використання найменшими. Верх столу є одночасно і підставою для кубиків, і столом для малювання та ігор, з боків є контейнери для кубиків, іграшок та інших необхідних дитині речей. Продукт з ідеальними контейнерами для блоків, які можна знайти в будинку всюди, тепер у них буде своє місце, де Ваша дитина легко знайде все, що шукає, а потім без проблем будує будівлі, не займаючи домашній стіл ...
Ідеальний набір для дітей, які починають малювати, розфарбовувати, гортати книжки та будувати з кубиків найпопулярнішого у світі бренду :)
Цей багатофункціональний ігровий стіл 3-в-1 - чудовий спосіб зайняти дітей. Його можна перетворити на дошку для письма, складаний стіл або навіть ящик для зберігання іграшок. Це чудовий набір для занять, який стане центром гри Вашої дитини!
1 контейнер для іграшок або блоків.
2 Вертикальна дошка для письма.
3. Вертикальна прокладка.
4. Двосторонній стіл.
5. Регульована висота.
Переваги продукту:
- яскраві, доброзичливі насичені кольори;
- виготовлений з високоякісних нетоксичних матеріалів, сертифікат CE;
- красива упаковка, відмінний варіант для подарунка;
- всі необхідні сертифікати, що підтверджують безпеку продукції.
Технічні дані
Стіл: ширина 47 см, довжина 47см, висота 47 см.
Стілець: висота спинки 44 см, висота сидіння 24 см, ширина 28 см.
Збірка виробу дуже проста і швидка, з нею впорається будь-яка людина незалежно від статі та віку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lele |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 47 мм |
| Глибина столу | 47 мм |
| Довжина столу | 47 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
- Ціна: 3 170 ₴





