
Набір стол Ikea Lack + 2 стільці Mammut
- В наявності
- Код: 12435941499
5 090 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Меблі легкі, але стійкі, і дитина може переносити їх з кімнати в кімнату або виносити в сад.
Вони також ідеально підходять для використання на відкритому повітрі, оскільки виготовлені з матеріалів, стійких до дощу, сонця, снігу і бруду.
Переваги продукту: легка збірка, яскраві кольори, легко змінити положення, закруглені кути - безпечно для дитини.
Технічні дані стільців:
ширина: 39 см;
висота: 67 см;
глибина сидіння: 26 см;
висота сидіння: 30 см.
Вага: 2,2 кг.
Потрібна збірка. Стілець Новий, упакований в заводську упаковку.
Виробник: Ікеа.
Технічні дані столу:
довжина: 55 см;
ширина: 55 см;
висота: 45 см.
Максимальне навантаження: 25 кг.
Потрібна збірка. Стіл новий, упакований у заводську упаковку.
Виробник: Ікеа.
ПІСЛЯ ПОКУПКИ ВКАЖІТЬ ОБРАНИЙ НАБІР КОЛЬОРІВ У ПОВІДОМЛЕННІ ПРОДАВЦЮ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 45 мм |
| Глибина столу | 55 мм |
| Довжина столу | 55 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 5 090 ₴




