
Набір Ikea стіл Лакк+стілець+2 табурети Маммут
- В наявності
- Код: 8513627304
5 800 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Дитячий набір:
1 * стіл Лакк;
2 * табурет Маммут;
1 * високий стілець Маммут.
Виберіть колір після покупки.
Оригінальний новий, упакований продукт Ikea.
Доступні кольори:
- рожевий;
- синій;
- білий;
- червоний.
Меблі легкі, але стійкі, і дитина може переносити їх з кімнати в кімнату або виносити в сад.
Він також ідеально підходить для використання на відкритому повітрі, оскільки виготовлений з матеріалів, стійких до дощу, сонця, снігу і бруду.
Виготовлений з нешкідливого матеріалу, з того ж матеріалу, що і дитячі пляшечки, одноразові підгузки і контейнери для харчових продуктів.
Розміри стільця:
ширина: 39 см;
висота: 67 см;
глибина сидіння: 26 см;
висота сидіння: 30 см.
Матеріал стільця: поліпропіленовий пластик.
Товар потребує складання.
Доступні кольори табурета:
- жовтий;
- апельсин.
Меблі легкі, але стійкі, і дитина може переносити їх з кімнати в кімнату або виносити в сад.
Він також ідеально підходить для використання на відкритому повітрі, оскільки виготовлений з матеріалів, стійких до дощу, сонця, снігу і бруду.
Виготовлений з нешкідливого матеріалу, з того ж матеріалу, що і дитячі пляшечки, одноразові підгузки і контейнери для харчових продуктів.
Діаметр сидіння: 30 см.
Ширина: 35 см.
Висота сидіння: 30 см.
Максимальне навантаження: 35 кг.
Поліпропіленовий пластик.
Товар потребує складання.
Легкий і легко переміщується.
Легка збірка.
Розміри білого столу:
довжина: 55 см;
ширина: 55 см;
висота: 45 см.
Максимальне навантаження: 25 кг.
Стільниця: ДСП, ДВП, акрилова фарба, пластмаса АБС, паперова ніжка: ДСП, ДВП, плівка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 45 мм |
| Глибина столу | 55 мм |
| Довжина столу | 55 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Табуретка | 2 шт. |
- Ціна: 5 800 ₴


