
Стілець для годування Fisher Price GWD47
- В наявності
- Код: 12741441786
4 720 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Утримувати стілець у чистоті дуже просто!
Глибока конструкція запобігає випаданню їжі з лотка, а вологонепроникний чохол сидіння і ремені безпеки можна прати в машині.
Сидіння, стільницю і додатковий вставний лоток можна мити в посудомийній машині, тож очищення не займе багато часу. Використовуйте у вертикальному положенні, коли у Вашої дитини достатньо контролю над верхньою частиною тіла, щоб сидіти без сторонньої допомоги.
Ті ж функції і вдвічі менше, ніж у повнорозмірного стільчика для годування!
Легко регулюється в міру зростання дитини завдяки:
3 варіантам нахилу,
2 налаштуванням висоти і
4 налаштуванням посадки на животі.
Сидіння, стільницю і тацю можна мити в посудомийній машині, а чохол сидіння можна прати в машині, і 5-точкові ремені безпеки.
Місце для таці на спинці сидіння.
Підходить для більшості стільців вдома і в ресторані.
Вік дитини: + 3 місяці.
Розміри упаковки: 36см х 30см х 56 см.
Висота 55 см.
Ширина 52 см.
Глибина 61 см.
Вага стільця 3,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | Польща |
| Вага дитини | 10-16 кг |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Підніжка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-бустер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 560 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 360 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 300 мм |
- Ціна: 4 720 ₴





