
Стільчик для годування Lionelo Koen 87 x 55 x 51см
- В наявності
- Код: 12505223540
5 740 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Колір сірий.
До комплекту входять:
- Лайонел Коен стілець;
- піднос;
- нековзні накладки на ноги;
- керівництво користувача польською мовою;
- оригінальна коробка.
Коен стільчик для годування - сірий.
Стільчик 2в1 + стільчик для годування дітей старшого віку.
Сучасний скандинавський дизайн.
Міцна букова деревина і конструкція з АБС-пластика.
Вантажопідйомність до 40 кг.
5-точкові ремені безпеки.
Знімний лоток.
Тканина LikeaSkin (оббивка легко чиститься).
Нековзні накладки на ноги.
Практична підставка для ніг.
Зручне сидіння.
Регулювання висоти у двох діапазонах.
Ручка для зручного перенесення.
Пакет допомоги Лайонела.
Закупівля безпосередньо у виробника.
Високу якість, надійність і безпеку крісла Lionelo Koen підтверджено сертифікатом Intertek. Крісло відповідає директивам стандарту EN.
Lionelo Koen працюватиме і як стільчик для годування, і як зручний стільчик для більшої дитини. Малюк, що сидить вище, краще бачить навколишнє, і з мамою в полі зору спокійніше. Виготовлений з міцного бука і міцного АБС-пластику, стілець легко регулюється по висоті завдяки ніжкам, що відкручуються. Оббивка з тканини LikeaSkin дуже міцна і легко чиститься. Стриманий скандинавський дизайн прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр.
Регулювання висоти
Lionelo Koen зростає разом із нашим малюком. Завдяки легко відгвинчуваним ніжкам крісло можна вільно регулювати за двома висотами. Верхній призначений для годування маленьких дітей, а нижній використовується старшими дітьми як традиційний стільчик для сидіння.
Тканина LikeaSkin
Спеціальний матеріал стійкий до забруднень, затоплення і стирання. Завдяки своїм терморегулювальним властивостям запобігає пітливості малюка. Крім того, його надзвичайно легко чистити - достатньо вологої ганчірки.
Знімний піднос і оббивка
Оббивка легко знімається для полегшення чищення. Знімний лоток, що легко миється, можна мити в посудомийній машині.
5-точковий ремінь.
Вони забезпечують більшу безпеку під час сидіння. Малюкові не загрожує випадкове падіння зі стільця.
Посилена конструкція
Спеціальна конструкція з міцної деревини бука та АБС-пластику дає змогу використовувати низький стільчик доти, доки вага Вашої дитини не досягне 40 кг. Стільчик призначений для дітей вагою до 15 кг. Крім того, крісло оснащене зручною ручкою для перенесення, розташованою на спинці.
Знімна підставка для ніг
Знімна підставка для ніг значно підвищує зручність використання крісла найменшими. Коли дитина підросте, елемент можна буде повністю розібрати.
Специфікація
Віковий діапазон: від 6 місяців до 4 років.
Максимальне навантаження: 40 кг.
Вага стільця: 4,6 кг.
Висота: 2 положення регулювання.
Конструкція: складна.
Очищення: вологою тканиною.
Каркас: дерево, АБС-пластик.
Матеріал: поліуретановий матеріал.
Сертифікація: Intertek, EN.
Висота 87 см.
Глибина 55 см.
Ширина 51см.
Поставляється прямо від офіційного імпортера Lionelo.
Фабрична упаковка виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага дитини | 10-16 кг |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 5.9 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 93 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
- Ціна: 5 740 ₴








