
Стільчик для годування Chicco 104 х 63,5 х 82 см
- Немає в наявності
- Код: 13804563954
4 870 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У першому періоді Поллі - безпечний і зручний стільчик для годування. Потім трансформуємо його у звичайне крісло (знімаємо зовнішній матрац із сидіння, від'єднуємо піднос).
Практично кожен елемент крісла можна відрегулювати відповідно до зростання Вашої дитини: регулювання висоти сидіння в 7 напрямках, регулювання висоти підніжки в 3 напрямках, регулювання спинки в 3 напрямках, 5-точкові ремені безпеки, 3 положення підноса.
Кришка підноса легко знімається і ідеально підходить для подачі їжі Вашій дитині.
Після зняття верхньої частини лотка він стає дитячим майданчиком. Коли дитина почне брати участь у спільних трапезах за столом, піднос можна повністю прибрати.
Щоб полегшити годування дитини, лоток для їжі можна легко прикріпити до основного лотка.
Лоток оснащений жорсткою промежинною планкою.
Коли піднос не використовується, його можна повісити на спинку стільця.
Сидіння широке і зручне з подвійною оббивкою, легко чиститься, виготовлене з нетоксичного ПВХ, який не рветься, підголівник з м'якою набивкою.
Вага стільця 10 кг.
Висота 104 см.
Ширина 63,5 см.
Глибина 82 см.
Практично кожен елемент крісла можна відрегулювати відповідно до зростання Вашої дитини: регулювання висоти сидіння в 7 напрямках, регулювання висоти підніжки в 3 напрямках, регулювання спинки в 3 напрямках, 5-точкові ремені безпеки, 3 положення підноса.
Кришка підноса легко знімається і ідеально підходить для подачі їжі Вашій дитині.
Після зняття верхньої частини лотка він стає дитячим майданчиком. Коли дитина почне брати участь у спільних трапезах за столом, піднос можна повністю прибрати.
Щоб полегшити годування дитини, лоток для їжі можна легко прикріпити до основного лотка.
Лоток оснащений жорсткою промежинною планкою.
Коли піднос не використовується, його можна повісити на спинку стільця.
Сидіння широке і зручне з подвійною оббивкою, легко чиститься, виготовлене з нетоксичного ПВХ, який не рветься, підголівник з м'якою набивкою.
Вага стільця 10 кг.
Висота 104 см.
Ширина 63,5 см.
Глибина 82 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Польща |
| Вага дитини | 10-14 кг. |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 6.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 101 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
- Ціна: 4 870 ₴


