
Лялька Барбі + кінь FXH13
- В наявності
- Код: 13122035758
2 260 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір з лялькою Барбі® і конем дає волю Вашій уяві!
До комплекту входить кінь із сідлом і вуздечкою, щоб ці два друга могли разом вирушити в пригоду.
Посадіть ляльку на коня і вперед! Барбі® носить костюм для верхової їзди з черевиками і шоломом, а її коліна згинаються, щоб вона могла сісти на свого коня.
Дітям сподобається кататися разом із цими двома друзями, тому що, коли дівчатка грають із Барбі®, вони виявляють, що можуть бути ким завгодно!
Комплект містить ляльку Барбі® в модному одязі, коня зі знімною вуздечкою та сідлом і ляльковим шоломом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Barbie |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 33 мм |
| Діаметр упаковки | 7 мм |
| Ширина упакування | 24 мм |
- Ціна: 2 260 ₴





