
Дитячий намет Iglo вігвам Едіса 0 +
- В наявності
- Код: 13241075012
3 900 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Комплект включає:
- намет;
- двосторонній килимок;
- рама 4 соснові палиці (об'єднані);
- 3 подушки.
Розміри:
висота тіпа 160 см;
висота стовпа 180 см;
килимок 120 х 120 см (+/- 2 см);
3 подушки 30 х 30 см.
Намет TIPI виготовлено із сертифікованої 100% бавовни, безпечної для дітей. Каркас 4 соснові палички (об'єднані), шліфовані (без задирок). Тіпі з обох боків має вікна, які можна закрити жалюзі. Вхід у намет закривають фіранками, перев'язаними стрічкою. Килимок двосторонній, стьобаний, з наповнювачем із нетканого матеріалу, який ізолює від підлоги під час гри. Килимок має зав'язки, якими ми прив'язуємо його до намету, щоб він не рухався. На внутрішній стінці намету є дві кишеньки для скарбів наших малюків. У набір також входять 3 декоративні подушки.
Соснові палички пов'язані дуже простим способом, просто вставлені в рукав.
Наші типи мають декларацію відповідності ЄС, підтверджену сертифікацією РЄ. Намет було протестовано і ретельно оглянуто. Параметри продукту відповідають вимогам, викладеним у директивах Нового Підходу ЄС.
БЕЗПЕКА ГАРАНТОВАНА!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 3 900 ₴


