
Дитячий намет Iglo Lisek 3 роки +
- В наявності
- Код: 12164770604
6 300 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Дитячий намет-вігвам виготовлено зі 100% бавовняної тканини з сертифікатом Oeko-tex і флісу minky.
Комплект вироблено на підприємстві в Польщі.
Комплект включає:
- намет;
- килимок 4 см, який має приховану блискавку. Ви можете вийняти начинку і випрати килимок;
- подушки - Лисиця, Медвідь, Олень - кульковий антиалергенний силіконовий наповнювач;
- підвіска-вимпел як на фото;
- стабілізатор, що перешкоджає складанню намету.
Сертифікат Oeko-Tex Standard 100.
Колір: бежевый, коричневый, белый.
Намет чудово вписується в будь-який інтер'єр, створює затишну атмосферу і спонукає до творчих веселощів.
Намет для дітей :
- дає відчуття безпеки;
- заспокоює;
- це притулок від занадто багатьох інтенсивних зовнішніх подразників;
- дає змогу дитині відновити емоційну рівновагу;
- атмосфера таємничості полегшує дитині розвиток її уяви та творчих здібностей;
- ідеально підходить для гри з друзями;
- ідеальне укриття для найменших.
Намет-тіпі виготовлений зі 100% бавовни, натуральних матеріалів, підходить для дітей і не містить шкідливих хімічних речовин. Має сертифікати, що відповідають стандартам дитячої безпеки.
Влітку можна поставити дитячий намет у саду або на пляжі, захистивши дитину від сонця.
Проста конструкція дає змогу легко складати та розкладати намет. Стабілізатор, що входить до комплекту, забезпечує безпеку і зручність транспортування намету без необхідності його складання.
На задній стінці є подвійна кишенька, в яку поміститься багато дитячих скарбів, і віконце зі шторкою як на фото.
У разі забруднення дитячий намет можна зняти з каркаса і випрати, щоб він прослужив довше.
Розміри:
- основа вігвама: 120 х 120 см;
- висота вігвама в розкладеному вигляді: 145 см;
- склад: 100% бавовна;
- наповнювач кульки з антиалергенного силікону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1450 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 6 300 ₴



