
Дитячий ігровий будиночок-намет
- В наявності
- Код: 15530371683
2 970 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальний ігровий будиночок як для дитячої кімнати, так і для саду. Діти фантастично прикрашають інтер'єр своїми подушками, ковдрами та іншими іграшками, створюючи творче місце для ігор. Привабливий зовнішній вигляд привертає увагу дітей і батьків. Перевагою будиночка є його конструкція, яка дає змогу здійснювати ефективне і просте складання без додаткових інструментів. Установка проста і не викликає труднощів.
Розміри:
висота 130 см;
ширина 100 см;
глибина 120 см.
Будинок продається без додаткових аксесуарів, представлених на фото.
Кольори можуть незначно відрізнятися від реальних через різні налаштування монітора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 970 ₴








