
Ляльковий дерев'яний будиночок Бобо-Сан W06A139 70 см
- В наявності
- Код: 12854338147
3 610 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Гарний триповерховий дерев'яний ляльковий будиночок з меблями і терасою зроблений з великою увагою до кожної деталі. Він має 5 великих і просторих кімнат і вихід на терасу. Дерев'яні меблі та аксесуари рухливі і можуть бути переміщені в будь-яке місце залежно від фантазії дитини. У будинку три незалежні рівні, всього 5 кімнат + тераса, і кожна з них оформлена в різному стилі (спальня, їдальня, кухня, ванна, вітальня).
Це, безсумнівно, порадує Вашу дитину і принесе масу задоволення. Будинок повністю безпечний і стабільний. Він прекрасно вписується в будь-який інтер'єр.
Торгова марка: Бобо-Сан.
Рекомендовано дітям від 3 років.
Безпека: сертифікат, що підтверджує відповідність вимогам європейського стандарту EN71, CE.
Товар упакований в оригінальну коробку виробника. НОВ
Основні характеристики:
- 3 рівні;
- 9 предметів переносних меблів зі 100% дерева (стіл, два стільці, люлька для дитини, шафа з дверцятами, що відкриваються, кухонна стільниця з дверцятами, що відкриваються, сидіння для унітазу, шафа, лампа);
- тераса;
- 5 кімнат, тобто (спальня, кухня, їдальня, вітальня, ванна кімната);
- стабільна конструкція;
- красиві кольори;
- виготовлений із дерева та плити МДФ;
- розміри: 70x60x24 см;
- відстань між поверхами: 20, 20 і 30 см.
Виготовлений із безпечних матеріалів із турботою про дітей. Гарантія радості та довгих годин веселощів для кожної дитини!
Будиночок для самостійного складання, проста інструкція в картинках в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bobo |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 3 610 ₴








